З Тернополя міліцейський батальйон вирушив у зону АТО (ФОТО)

Відновлювати законність і порядок на схід нашої держави вирушили бійці батальйону міліції особливого призначення «Тернопіль». Там вони замінять своїх колег та впродовж двох місяців забезпечуватимуть громадський порядок, охорону об’єктів життєдіяльності населених пунктів та нестимуть службу на блокпостах, підтримуватимуть правопорядок під час виборів.

Провести правоохоронців прийшли рідні, колеги та друзі. Побажання в усіх було єдине – здоровими і неушкодженими повернутися додому.

З напутніми словами звернувся до правоохоронців начальник обласної міліції Олександр Богомол:

«Ця ротація відрізняється від інших, адже ви два місяці перебуватимете на службі. Це вдвічі більше відповідальності. Тож належним чином виконуйте накази командира, підтримуйте плече свого товариша. Бережіть життя своє та своїх побратимів».

- Тернопільські міліціонери гідно захищають територіальну цілісність нашої держави. Від свого імені та від керівника обласної військово-цивільної адміністрації Луганщини Георгія Туки оголошую подяку бійцям за сумлінну службу. Спокій на Тернопіллі ви формуєте там, на Сході», – наголосив голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна.

Незважаючи на скрутний для країни час, тернопільські меценати та волонтери продовжують допомагати бійцям. Від підприємця Володимира Бліхара правоохоронці отримали необхідні на службі обладнання та інструменти, а завдяки фінансовій підтримці приватного підприємства «Галактика комфорту» на тренувальний базі батальйону «Тернопіль» встановлено нові металопластикові вікна.

Керівництво та працівники тернопільської міліції подякували всім підприємцям та небайдужим жителям області за таку необхідну фінансову підтримку.

Вже традиційно після спільної молитви та з Божим благословенням від священнослужителів батальйон міліції вирушив боронити східні кордони.

З Тернополя міліцейський батальйон вирушив у зону АТО (ФОТО) (фото) - фото 1 З Тернополя міліцейський батальйон вирушив у зону АТО (ФОТО) (фото) - фото 1
З Тернополя міліцейський батальйон вирушив у зону АТО (ФОТО), фото-3
З Тернополя міліцейський батальйон вирушив у зону АТО (ФОТО) (фото) - фото 3
З Тернополя міліцейський батальйон вирушив у зону АТО (ФОТО) (фото) - фото 3
Тернопіль міліцейський батальйон зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі