Тернопільські психологи допомагають бійцям, переселенцям та волонтерам

З травня у Тернополі діє Центр психологічної допомоги «Крок на зустріч». Там безкоштовно надають допомогу демобілізованим воїнам АТО, їхнім сім’ям, переселенцям та волонтерам. Особливу увагу спеціалісти приділяють дітям, які приїхали у наше місто із східних регіонів.

«Окрім матеріальних проблем, з якими стикаються переселенці, важливо не нехтувати психологічними проблемами. Вони прожили травматичний досвід, на це потрібно звертати увагу, особливо це стосується дітей, які не розуміють, чому їм довелося їхати  у інше місто», – каже представник Центру психологічної допомоги «Крок на зустріч» Світлана Ломовцева.

Для роботи з переселенцями у центрі створена група фахівців. Зараз там формують і групу дітей, пише Тернопіль.

«Діти переживають страх вистрілів, гучних звуків. З такими дітками ми працюємо поступово: спочатку формуємо базову потребу, яка була порушена – це безпека. Їх зірвали із звичного місця, переселили, а дитинка має шукати нових друзів, налагоджувати стосунки в школі та дворі», – додає Світлана Ломовцева.

Також центр працює з людьми, які пережили процеси війни: військовослужбовцями та їхніми сім’ями. Якщо переселенці знаходяться в районі, вони можуть спілкуватися із фахівцями по телефону, або за допомогою «Скайпу».

Довідка

098 469 22 52

Адреса: вул. Надставом, 6

Телефон гарячої лінії 044 222 90 94 (безкоштовно)

Тернопіль психологи переселенці волонтери допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі