Із Тернополя поїхала на Схід 30-тонна вантажівка з усім необхідним для бійців

Вкотре вантаж необхідного українським військовим у зону АТО відправила волонтерська група “Схід та Захід єдині”. Сьогодні із Тернополя поїхала на Схід 30-тонна вантажівка, завтра до неї приєднається іще один заповнений тягач. Воякам на передову везуть чимало харчів, а також нову форму, осінні берци й дощові чоботи.

Чергова тридцятитонна вантажівка, заповнена необхідним для українських бійців на передовій вирушила із Тернополя на Схід України, повідомляє тв4. Волонтери групи “Схід і захід разом” її, та ще один вантажний автомобіль, який приєднається у дорозі, супроводять до Костянтинівки Донецької області. Звідти допомогу розподілять і вже пристосованим до польових умов повнопривідним транспортом розвезуть нашим воякам на передову у найгарячіші точки зони АТО.

– Всі підрозділи, з якими ми працюємо, а це більше тридцяти з’єднань і підрозділів, значить, ми доставляємо те, що найнеобхідніше на фронті. Фактично в цій полосі від Станиці Луганської і до напрямку Волновахи ми не робим ніякого вийнятку, всі це є наші брати і всіх ми забезпечуєм, по мірі можливості і того, яка потреба, – каже прес-секретар волонтерської групи “Схід та Захід єдині” Ігор Крочак.

Потребу дізнаються постійно спілкуючись із бійцями. Зараз на специфіку вантажу найбільше впливає пора року.

– Оскільки вже підходить осінньо-зимовий період, ви бачите, що є в нас зміна дешо в логістиці, значить, це бєрци осіннього зразка, болотніки, тому що зараз почнуться дощі, потрібно хлопцям ходити по межи бліндажами і тому подібне, в розквашеній землі, підносити боєкомплекти і тому подібне, – говорить Ігор Крочак.

У зібраному вантажі Українським захисникам повезли біля 60 пар осінніх берців і 80 пар гумових чоботів. Близько 50 комплектів мілітарної форми. Також на Схід відправилий частину тернопільських врожаїв – три тонни борошна, 5 тонн яблук, зібрано близько 15 тонн картоплі, моркви, буряка, цибулю. у Шумську волонтерська група на цю відправку зробила три тонни тушонки, Повезуть також біля 20 тонн питної мінеральної і солодкої води. Волонтерська група “Схід та Захід єдині” дякує всім, а переважно це дрібні й середні приватні підприємці Тернопільської області, які спільно змогли сформувати таку велику і потрібну допомогу.

Тернопіль вантажівка допомога бійцям
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі