У Тернополі презентували проект нової транспортної мереж

Тролейбус №1 поїде з «Дружби» на ринок, а автобуси, які курсують маршрутом №1 –відмінять. Про це говорили під час презентації  нової маршрутної мережі Тернополя.

Як розповів начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський, наразі це лише ескіз нової мережі. Офіційно її за презентують після того, як проведуть обговорення з мешканцями.

Відтак планується, що тролейбус №1 з Дружби повертатиме на Живова. Також з’явиться новий маршрут №4 до вулиці Довженка. Інші тролейбуси курсуватимуть у звичному режимі.

Що ж до маршруток, то  Перший автобусний маршрут буде повністю ліквідований, тому що він буде замінений тролейбусами. 1А теж ліквідують, бо він є ідентичним з тролейбусом 1А. 5 маршрут курсував до Березовиці, тепер їхатиме аж до Острова. На Чернівецьку може курсувати 36 маршрут, але наразіпотрібен дозвіл Державтоінспекції.

 -  Зміни будуть і у маршрутках №8, 18 та 31. За новим маршрутом вони не їздитимуть до залізобетонного заводу, адже там недостатній пасажиропотік. Вони повертатимуть на вулицю Енергетичну, - розповів Ігор Мединський.

Тернополяни можуть пропонувати свої варіанти того, як вони бачать нову мережу. Анкету пасажира можна заповнити на сайті міської  ради. 

транспортна мережа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі