Скільки кримінальних справ порушила міліція Тернопільщини через бійку за церкву

Нещодавно на інформаційних порталах в мережі інтернет з’явилася публікація про те, що працівники міліції Кременецького РВ УМВС України в області не приймають звернень від прихожан, які потерпіли під час протистояння церковних громад в селі Катеринівка Кременецького району.

За фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками міліції керівництво обласного управління внутрішніх справ призначило службове розслідування.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Встановлено, що у період з 21.06.2015 за фактом подій, що пов’язані з протистоянням церковних громад щодо користуванням храмом Святого Юрія УПЦ в с. Катеринівка, до чергової частини Кременецького райвідділу внутрішніх справ надійшло 51 повідомлення та одна заява.

Працівники райвідділу належним чином оформили дані повідомлення. Вісім таких відомостей внесено до ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень. Ще 10 приєднано до матеріалів ЄРДР, за якими розпочато кримінальні провадження. Решту внесено в підсистему єдиного обліку.

Будь-яких порушень діючого законодавства та нормативних документів МВС України в діях працівників Кременецького райвідділу в ході перевірки не виявлено.

Скільки кримінальних справ порушила міліція Тернопільщини через бійку за церкву
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі