Волонтери скаржаться, що допомога від тернополян впала на 95%

Волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО розповіли, що пожертви від людей впали на 95%. За тиждень зібрали близько 500 гривень, чого не вистачає навіть на одну пару берців. Раніше вони намагалися допомогти усім бійцям, які до них зверталися. Зараз волонтери будуть забезпечувати необхідним лише 6-ту хвилю мобілізації.

«Ми не можемо забезпечити всіх, виконувати як раніше заявки по телефону. Ми не можемо працювати далі у тому форматі, що й раніше. Зараз в нас основне завдання – забезпечити 6-ту хвилю наскільки можливо на рівні батальйону, чи роти. Ми припиняємо забезпечувати всі попередні хвилі мобілізації та так сильно реагувати на лист очікування та заявки, яких в місяць 800 мінімум по різних потребах», – говорить волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Назар Хамуляк.

Проте, волонтери центру зазначають, що попри кризу зупиняти свою діяльність не будуть, пише Тернопіль. На своєму складі планують вивісити список всіх волонтерів, які працюють у місті, щоб люди, яким потрібна допомога, могли звертатися до них.

Також ми на складі будемо вивішувати список всіх волонтерів, які працюють в місті, щоб весь потім не падав на центр, а люди розприділялися  між волонтерами рівномірно.

«Попри це ми будемо робити все можливе, щоб допомагати далі. Всі проекти та все ,що можемо зробити своїми силами продовжимо, бо залишити їх у біді ми не можемо. Будемо намагатися змінити формат своєї роботи», – додає  волонтер Христина Феціца.

Тернопіль волонтери допомога бійцям АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі