Коли у Тернополі завершиться реконструкція Площі Героїв Євромайдану

У Тернополі триває реконструкція Площі Героїв Євромайдану. Тут облаштовують відпочинкову зону, готують основу для пам’ятника Героям «Небесної сотні», ремонтують комунікації та дорогу. У зв’язку з цим частково обмежений рух транспорту. Усі роботи планують завершити до свята Покрови 14 жовтня.

Ось так невдовзі має виглядати реконструйована Площа Героїв Євромайдану. У центрі буде пам’ятник Героям «Небесної сотні», який переміг у бліц-конкурсі. Це робота скульптора, заслуженого художника України Романа Вільгушинського та заслуженого архітектора України Івана Жовнича. Нині встановлюють основу для пам’ятника, передає TV4.

– Зараз вже на даний момент підготовано під асфальтування дорогу, ми перенесли кільце, на кільці буде розташований камінь, який встановили громадські організації пам’яті Героям Небесної Сотні, а тут готуємо до бетонування під постамент фундамент під самий пам’ятник Небесної Сотні. Буде встелено все бруківкою і знесено забор, який огороджує обласну бібліотеку, – розповідає  виконроб будівельної компанії Василь Загорський.

Територію площі не ремонтували років двадцять, розповідають у Тернопільській міській раді. Тому роботи чимало. Знесуть паркан, розчистять територію, а торгові кіоски перенесуть на інші місця, це узгоджено з підприємцями. Натомість тут з’являться відпочинкові зони, вимощені бруківкою, та нове освітлення.

– Дані роботи тривають вже більше трьох тижнів, і завершення даних робіт буде в районі місяця часу. До того часу буде зроблено практично капітальний ремонт проїзної частини вулиці Медова та самої площі Героїв Євромайдану, – каже головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

Ділянка дороги, яку ремонтують, перекрита повністю, проте рух транспорту обмежений частково. Вільними для проїзду є вулиці Медова та Танцорова.

Тернопіль реконструкція Площі Героїв Євромайдану
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі