Більше трьох мільйонів гривень пройшли повз колектив тернопільського «Домобудівника»

ТОВ «Домобудівник» залишається у центрі уваги громадськості та ЗМІ. «Масла у вогонь» додала поява, так званого, інвестора з Європи Айвара Сманса, який нібито має вкладати кошти у підприємство.

Як виявилося із силою, а не бізнес-планом приходять «європейці» до колективу. Екс-керівник Євген Рожук та нинішня «ставлениця» Ольга Іваноньків намагаються усіляко дискредитувати діючого директора підприємства Василя Чупровського, проте, забувають розкривати на публіку власні «досягнення», через які «Домобудівник» у свій час опинився майже на межі банкрутства.

Одна із таких «схем» принесла пану Рожуку 142 тисячі доларів. Просто від руки написаний Акт звірки розрахунків за продаж офісних приміщень одного з об’єктів «Домобудівника» свідчить про те, що Євген Омелянович взяв ці кошти неофіційно. Офісні приміщення загальною площею 110 метрів квадратних, було продано за 210 тисяч доларів, проте лише мала частина цих коштів, а саме 550 тисяч гривень, була передана офіційно, решта ж, очевидно, опинилася у кишені Євгена Рожука, а ТОВ «Домобудівник» понесло більше трьох мільйонів гривень фінансових втрат.

Під час однієї із розмов із пресою журналісти поставили конкретне запитання пану Рожуку стосовно цього документа, проте екс-керівник коментувати його відмовився. Чи так має діяти чесна людина, яка бореться за права колективу і приводить на підприємство «європейського» інвестора? Звісно, що ні, але саме так може відповідати той, хто зацікавлений у приховуванні колишніх «схем».

Сьогодні цей Акт звірки розрахунків за офісні приміщення знаходиться у правоохоронних органах і якщо останні розпочнуть розслідування, то прокоментувати свою участь у цій справі Євгену Рожуку прийдеться уже відповідно до закону. А нам залишається здогадуватися, якими аргументами буде виправдовувати Євген Омелянович факт приховування від колективу «Домобудівника», зароблених ними важкою працею, більше трьох мільйонів гривень.

Більше трьох мільйонів гривень пройшли повз колектив тернопільського «Домобудівника» (фото) - фото 1
Більше трьох мільйонів гривень пройшли повз колектив тернопільського «Домобудівника» (фото) - фото 1
Домобудівник скандал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі