Ремонт жахливої траси «Львів-Тернопіль» обійдеться держбюджету в 17,7 мільйонів гривень

Вже тиждень на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль (обхід м. Золочів) тривають роботи по влаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття на ділянці км 68 – км 72. Якщо погода буде сприятливою, то вже до кінця жовтня небезпечний відрізок шляху буде відремонтовано.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області повідомляють, що проектом Постанови Кабміну на фінансування ремонтних робіт ділянки дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів в 2015 році передбачено виділити 17 млн. 700 тис. грн. І хоч документ досі залишається незатвердженим, роботи виконуються згідно договору, пише сайт Тернополяни

- Дорожники на ділянці дороги протягом травня-червня вже провели роботи по зміцненню основи покриття та регенерації існуючого дорожнього одягу з додаванням нових матеріалів, - кажуть у львівському відомстві. – Виконували це із застосуванням методу холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

Варто додати, що ремонтні роботи на ділянці дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів розпочато ще в жовтні 2014 року за кошти державного бюджету. Підрядником є організація ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Ремонт жахливої траси «Львів-Тернопіль» вартуватиме держбюджету 17,7 мільйонів гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі