• Головна
  • В катедрі відправили на пенсію одного з найшановнішних священиків
09:02, 1 жовтня 2015 р.

В катедрі відправили на пенсію одного з найшановнішних священиків

Владика Василій Семенюк з ініціативи Андрія Говери звільнив і відправив на пенсію найбільш шанованого в Катедрі священника – отця Антона.

Своїми молитвами він зцілював багатьох хворих, особливо дітей. Не раз його привозили в реанімацію до хворої дитини і дитинка поправлялася після його молитов над нею, написала тернополянка на 20 хвилин.

До отця Антона в катедрі завжди стояла черга до каплички (справа у Катедрі) на оздоровчу молитву. Він міг ще багато років працювати, натомість його просто видворили з церкви без права там перебувати. Отець Антон на всі гроші, які він заробляв у церкві, купував то Дорогу срібну ікону, то срібне приладдя для Захристія, то Євангелія в дорогоцінній оправі. Кожна така річ коштувала тисячі гривень, а іноді і тисячі доларів. Він так щиро служив Господу і церкві, і після цього з ним так несправедливо поступили.

Я розмовляла з о.Антоном по телефону і відчула, як він хвилюється. Він ніколи не жалівся, що йому важко, натомість зачитали у церкві постанову, що у зв’язку з тим, що о.Антону важко, він втомлюється, він забувається (дай Бог такої пам’яті нам, як у нього) то він іде на пенсію. Хіба можна так брехати в святому місці, в храмі? Я вже колись писала Святославу Шевчуку, коли через приїзд Говери, катедру покинув о. Андрій Романків. Я зустрічалася тоді з Василієм Семенюком і він сказав: «Та треба було до мене прийти, не треба було писати блаженнішому Святославу».

Мабуть, тепер потрібно піти спочатку до митрополита. 1 жовтня о 10.00 збираються парафіяни у сквері А.Шептицького (біля універмагу), щоб виразити свою незгоду з діями владики. Там будуть відомі в Тернополі люди, інтелігенція міста. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#катедра тернопіль
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...