
12:45, 2 жовтня 2015 р.
На Київській, 1 в Тернополі облаштують додаткове освітлення двору
Очільник міста зустрівся з жителями вулиць Київська, 1 та Київська, 3. Зокрема, жителі Київської, 1 дякували за минулорічний капітальний ремонт двору.
Проте, люди ще попросили зробити їм додаткове освітлення в дворі, розібратись із протіканням стічних труб у одному з під'їздів та вставити нове скло. Як зазначив міський голова, усі роботи завершать протягом жовтня.

- Гірша ситуація в будинку за адресою Київська, 3. Там реально капітального ремонту потребує двір і прибудинкова територія. Тому є доручення зробити проектно-кошторисну документацію з метою запланувати і провести в наступному році капітальний ремонт будинку і прибудинкової території на вулиці Київська, 3, - зазначив Сергій Надал.

Нагадаємо, що цього тижня очільник міста також побував на вулиці Транспортній, Галицькій, Живова та на Гайовій. Жителів будинків могли поспілкуватись з мером та задати йому свої питання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...