• Головна
  • На Київській, 1 в Тернополі облаштують додаткове освітлення двору
12:45, 2 жовтня 2015 р.

На Київській, 1 в Тернополі облаштують додаткове освітлення двору

Очільник міста зустрівся з жителями вулиць Київська, 1 та Київська, 3. Зокрема, жителі Київської, 1 дякували за минулорічний капітальний ремонт двору.

Проте, люди ще попросили зробити їм додаткове освітлення в дворі, розібратись із протіканням стічних труб у одному з під'їздів та вставити нове скло. Як зазначив міський голова, усі роботи завершать протягом жовтня.

На Київській, 1 в Тернополі облаштують додаткове освітлення двору, фото-1

  - Гірша ситуація в будинку за адресою Київська, 3. Там реально капітального ремонту потребує двір і прибудинкова територія. Тому є доручення зробити проектно-кошторисну документацію з метою запланувати і провести в наступному році капітальний ремонт будинку і прибудинкової території на вулиці Київська, 3, - зазначив Сергій Надал.

На Київській, 1 в Тернополі облаштують додаткове освітлення двору, фото-2

Нагадаємо, що цього тижня очільник міста також побував на вулиці Транспортній, Галицькій, Живова та на Гайовій. Жителів будинків могли поспілкуватись з мером та задати йому свої питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Освітлення #Київська #Надал
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
Оголошення