10:00, 5 жовтня 2015 р.

Успішний мер – успішне місто

Результат діяльності Об’єднання “Самопоміч” найкраще побачити на прикладі Львова. Лідер “Самопомочі” Андрій Садовий був обраний міським головою 10 років тому. Наскільки змінилось місто бачать не лише львів’яни, а й мільйони туристів з усіх куточків України та всього світу.

“Місто, в якому хочеться жити” – це мета, яку реалізує “Самопоміч” у Львові і прагне поширити цей досвід на інші міста. Саме тому у Тернополі Об’єднання підтримує Тараса Пастуха. “Тарас має покликання служити громаді.  Це гідний мер для Тернополя”, - каже Андрій Садовий.

Топ-5 успіхів Львова

- Львів щорічно очолює рейтинг шкіл України за результатами ЗНО. Починаючи з 2007 року, фінансування освіти стало пріоритетом бюджету. В ремонти у школах і садочках з бюджету міста інвестовано понад 132 млн грн.  У власність громади повернуто садочки, які влада роздавала орендарям в 90-ті роки, відкрито 146 додаткових груп.

- 7 років тому місто визначило, що інформаційні технології – один з пріоритетних напрямків розвитку економіки. Загалом, у Львові працює 25% усіх програмістів України. Успіх, якого вже досягнув Львів, притягує нових інвесторів і нові кадри. А це нові робочі місця, збільшення надходжень до бюджету. Результат розвитку ІТ відчувають усі львів’яни: місто визнано лідером в Україні за кількістю послуг, які можна отримати через Інтернет.

- Львів – місто, яке отримало найбільше міжнародної допомоги серед всіх міст України. Ремонти доріг, системи водопостачання, відродження слави Львова як виробника трамваїв, тролейбусів на базі підприємства “Електрон”. Цього року нідерландська компанія інвестує 50 млн. євро в будівництво Індустріального парку, де буде створено понад 3 тис нових робочих місць. У Львові відкрито представництво ЄБРР, представництва Siemens, Fujikura, Symphony Solutions, GlobalLogic тощо.

- Впродовж року у Львові проводиться понад 100 фестивалів та мистецьких подій на будь-який смак. Зокрема, найочікуваніша подія року – Форум видавців. Культура – це важливий елемент життя міста. Там, де мешканці отримують задоволення своїх культурних потреб, з більшою продуктивністю працюють люди, є більше порядку та й загалом панує більш сприятлива атмосфера.

- Сьогодні кожен вільно може зайти у мерію Львова, до будь-якого чиновника. Відкрита, доступна влада, яка спілкується зі своїми мешканцями, оперативно і якісно надає усі необхідні послуги і прозоро звітує про свою роботу – нова філософія, запроваджена міським головою Львова, лідером Об’єднання “Самопоміч” Андрієм Садовим. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Садовий #Самопоміч
Оголошення
live comments feed...