• Головна
  • Тернополянам надають безкоштовну правову допомогу
20:15, 6 жовтня 2015 р.

Тернополянам надають безкоштовну правову допомогу

Безоплатну правову вторинну допомогу у цивільних та адміністративних справах надають на Тернопільщині. На території області діє три таких центри: в Кременці, Тернополі та Чорткові.

«Звернення про надання правових послуг подаються особами до місцевих центрів за місцем проживання. Цей проект потрібний, адже не всі громадяни мають кошти для отримання такої допомоги. Щоб цей механізм працював, ми оголошуємо конкурс та набираємо кращих адвокатів, які мають досвід», – говорить  в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

Право на отримання допомоги мають такі категорії населення: малозабезпечені особи, інваліди, діти-сироти, люди, які претендують на статус біженця, ветерани війни, учасники АТО та їх сім’ї, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, пише Тернопіль. Також безкоштовно допомогу можуть отримати особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності, особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги та реабілітовані особи

Довідка

Адреси центрів з надання вторинної безоплатної допомоги у Тернопільській області: м. Кременець – вул. Шевченка, 59А, м. Тернопіль  -вул. Шпитальна, 7,  м. Чортків – вул. Шевченка, 54.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #безкоштовна правова допомога
Останні новини
Оголошення
live comments feed...