• Головна
  • У Тернополі активісти збирають кров для онкохворих дітей
15:40, 7 жовтня 2015 р.

У Тернополі активісти збирають кров для онкохворих дітей

З 05 жовтня до 30 листопада у Тернополі відбуватиметься благодійна акція по збору крові для онкохворих дітей: "Врятуй дитині життя".

Кров збиратимуть для малят, котрі проходять курс лікування в місцевих онкологічних закладах.

"Коли хворіє дитина - це велике горе для батьків та усієї родини. Сучасна медицина далеко не безкоштовна, державні медичні заклади є корумкованими структурами, а лікування дітей в онкологічних відділеннях є дуже дорогим. Інколи батьки віддають останні гроші на ліки чи курс хіміотерапії. Також, таким діткам постійно потрібно вливати донорську кров, за яку потрібно платити гроші. Тому ми хочемо спробувати зібрати запас крові, яку будуть використовувати в процесі лікування дітей," - розповідають БезТабу організатори акції активістки "Жіночої Січі"

Таку акцію організація проводитиме втретє, В 2012 році вона відбувалась в Тернополі. В 2013 році її проводили в обласних осередках "Жіночої Січі" західного регіону.

Акція складається з двох етапів:
1-й триватиме з 05 до 31 жовтня. В цей період буде проведено інформування та заохочення тернополян взяти участь у акції. 2-й триватиме з 01 до 30 листопада - у цей період підбуватиметься збір крові.

Людині, котра хоче стати донором, достатньо зателефонувати за номером 097 186-39-59. Таким чином вона реєструється у волонтерів та отримує детальну інформацію щодо подальших дій.
Організатором даної акції є Жіночий реферантурний підрозділ всеукраїнської організації "Тризуб" ім. С. Бандери "Жіноча Січ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #збір крові #онкохворі діти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...