• Головна
  • Тернопільські чиновники внесли зміни до бюджету міста та поділили 6,5 млн. гривень
19:30, 7 жовтня 2015 р.

Тернопільські чиновники внесли зміни до бюджету міста та поділили 6,5 млн. гривень

Доходи загального фонду міського бюджету зросли на 6 мільйонів 573 тисячі 500 гривень. У зв’язку із цим на черговому засіданні виконавчого комітету внесли зміни до бюджету міста, розподіливши їх на нагальні потреби. В основному, їх спрямували на виплату соціальних допомог.

– 5 мільйонів 776 тисяч 400 гривень підуть на управління соціального захисту міської ради, – уточнила Вікторія Остпачук, заступник міського голови. – З них, на допомогу при народженні дитини – 1 мільйон 638,1 тисяча гривень, на дітей одиноким матерям – 170 тисяч, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 2 мільйони 200 тисяч, допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам –  1,5 тисячі, допомога по догляду за інвалідами першої і другої групи – 250 тисяч.

Решта коштів будуть направлені управлінню охорони здоров’я – 650 тисяч гривень на утримання залізничної лікарні та управлінню ЖКГ, екології та благоустрою – 300 тисяч гривень на виплату зарплат працівникам «Тернопільміськтеплокомуненерго», пише ЗЗ.

Окрім того, 147 тисяч 100 гривень піде на проведення виборів депутатів місцевих рад. Нагадаємо, що на попередньому виконкомі на ці потреби уже було спрямовано 2 мільйони 26 тисяч гривень. Зараз, як зазначила Вікторія Остапчук, у міських виборчих комісіях складають кошториси витрат, зокрема кошти необхідні на виплату зарплат, канцелярію, оплату електроенергії тощо. Коли кошториси надійдуть у бухгалтерію міської ради, тоді відбудеться розподіл виділених з держбюджету грошей між виборчими комісіями. У Тернополі є 90 виборчих дільниць, в тому числі 8 спеціальних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бюджет #зміни #гроші
Останні новини
Оголошення
live comments feed...