• Головна
  • Минулі війни знову нагадують про себе на Тернопільщині
15:45, 7 грудня 2011 р.

Минулі війни знову нагадують про себе на Тернопільщині

6 грудня 2011 року в кар’єрі поблизу Теребовлі групою піротехнічних робіт Управління МНС України в Тернопільській області успішно знешкоджено 20 ручних гранат часів І Світової війни.

Їх знайшли на відкритій території біля житлового будинку в с. Дарахів Теребовлянського району під час копання фундаменту. Власник будинку одразу повідомив сільського голову, який у свою чергу викликав рятувальників.

Управління МНС закликає мешканців нашої області бути вкрай обережними, і у випадку виявлення невідомого предмету нівякому разі не намагатись самотужки викопати, перенести чи знешкодити його. Обов’язково викликайте службу порятунку 101.

Минулі війни знову нагадують про себе на Тернопільщині, фото-1
Минулі війни знову нагадують про себе на Тернопільщині, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Оголошення