• Головна
  • Як тернополяни можуть допомогти мирному населенню Донецької області?
21:00, 11 жовтня 2015 р.

Як тернополяни можуть допомогти мирному населенню Донецької області?

Допомогу мирному населенню донецької області, а також переселенцям, які приїхали на Тернопілля, збирає обласна організація Товариства Червоного Хреста. Можна приносити одяг, засоби гігієни, продукти харчуваня.

- Внутрішньо переміщених осіб ми одягаємо, взуваємо, даємо їм продукти харчування, постіль, штори, тюлі, дитячий одяг, візочки, ліжечка, ванночки, - розповідає  20хвилин провідний спеціаліст по роботі з молоддю обласної організації Товариства Червоного Хреста Тетяна Магера. - За весь час ми надали допомоги 2399 переселенцям на 474 тис грн. 

Крім того, обласна організація Товариства Червоного Хреста має своєрідне шефство над Донецькою областю. 
- Збираємо продукти харчування, вживаний одяг і направляємо машини туди, там роздаємо мирному населенню, - каже пані Магера. - Найперше тим, які особливо потребують допомоги – інтернатам, сиротинцям, притулкам. Машини з допомогою розбирають, як то кажуть по запчастинах. Тобто є брак продуктів, медикаментів, засобів гігієни і це актуально на часі. Зараз організовуємо також збір продуктів харчування, сезонних овочів – моркви, капусти, буряка, картоплі, і теж будемо переправляти машину на схід.

Довідка
Адреса обласної організації Товариства Червоного Хреста: м. Тернопіль, вул. Гоголя 2, тел.: 52-10-62. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #червоний хрест #допомога
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...