• Головна
  • На Тернопільщині участь у виборах братимуть понад 834 тисячі осіб
20:00, 12 жовтня 2015 р.

На Тернопільщині участь у виборах братимуть понад 834 тисячі осіб

Свої іменні запрошення, зауважують представники Держреєстру та виборчих комісій, тернополяни повинні отримати до 15 жовтня. У випадку, якщо повідомлення не надійдуть, городянам радять уточнити свої дані задля уникнення непорозумінь у день голосування. І зробити це вони зможуть тільки до 19 жовтня.

ВІКТОР ПУЛЬКА, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради

«Хотів би зосередити увагу, щоби люди активніше зверталися до своїх виборчих дільниць для уточнення, і в день власне голосування спокійно могли проголосувати, не маючи жодних проблем з отриманням бюлетеня. В ті дільниці, де закріплена її адреса, і до Державного реєстру виборців можна звернутись. Це є Листопадова, 5, 4 поверх, Державний реєстр виборців, 42 і 44 кабінети. Власне можна спочатку в телефонному режимі: 22-03-83, 25-07-95 і 40-41-79. За трьома номерами телефонів можна зателефонувати».

Загалом участь у місцевих виборах, за попередніми списками, на Тернопільщині братиме більше 834 тисяч осіб, в обласному центрі це – близько 178 тисяч. Також, представники Держреєстру та виборчих комісій зауважують, проголосувати українці зможуть виключно за місцем прописки. А це означає, що вимушені переселенці свій вибір зробити не зможуть, передає ІНТБ

ВІКТОР ПУЛЬКА, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради

«На цих виборах, місцевих виборах, мають право голосувати тільки особи, які зареєстровані власне за адміністративно-територіальною одиницею. Тобто, якщо людина зареєстрована у місті Тернопіль, вона буде мати право брати участь у голосуванні за кандидатів на міського голову, кандидатів-депутатів до міської ради і, власне, до обласної ради. Люди, які зареєстровані за іншим місцем проживання, але проживають у місті Тернопіль, не будуть мати змогу власне голосувати тут за місцем проживання».

Станом на сьогодні виборчі комісії працюють, стверджують їхні представники, і жодних скарг поки що не надходило.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #вибори #понад 834 тисячі осіб
Останні новини
Оголошення
live comments feed...