
15:00, 13 жовтня 2015 р.
У деяких тернопільських квартирах опалювальний сезон так і не розпочався
Опалювальний сезон у Тернополі розпочався 9 жовтня, проте тепла так і не дочекалися деякі жителі обласного центру.
Поки одні відкривають вікна, бо у квартирі спекотно, інші ж не можуть зігрітися.
Багато мешканців Тернополя у соціальних мережах та на сайті Тернопільської міськради пишуть, що опалення так і не ввімкнули і при поганій погоді доводиться мерзнути і у власних квартирах, пише Тернопільська липа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
109
12:39, 17 червня
15:12, 22 червня
10
11:15, 12 червня
85
