![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
20:45, 14 жовтня 2015 р.
До Тернополя на Марш пам’яті приїхав боєць з Харкова, який вже 2 роки служить у зоні АТО
Марш пам’яті у Тернополі 14 жовтня, під час якого вшановували захисників України, зібрав усіх небайдужих, свідомих громадян і не тільки місцевих, а й різних куточків держави.
Взяв участь в урочистій ході і заступник командира спецпідрозділу «Східний Корпус» Михайло Лісовой із Харкова. Військовий уже майже 2 роки служить в зоні АТО, каже, що приїхав підтримати побратимів, вшанувати усіх, хто загинув за Україну та досі бореться її свободу, пише Tenews.te.ua.
Боєць розповідає, що для того, аби завершилася війна в нашій державі – треба змінювати себе, інших людей, подолати корупцію. Михайло зазначає: «Зараз українці дійсно об’єдналися і це дуже добре. Я багато подорожував Україною до початку бойових дій, бував на у західних областях і завжди тут приймали добре, все мені тут подобалося. А ті, хто говорить, що схід і захід існують окремо – це просто люди, які просто хочуть розколоти країну. Україна – єдина, і вірю, що землі, які зараз окуповані – скоро до нас повернуться назавжди, переконаний, що перемога вже близько і все у нас буде».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...