• Головна
  • На Тернопільщині вчителі опановували «Хмарні технології»
09:00, 15 жовтня 2015 р.

На Тернопільщині вчителі опановували «Хмарні технології»

8 жовтня на базі ТОКІППО для директорів навчальних закладів нового типу проведений майстер-клас директора Заліщицької держаної гімназії Олександри Войчишин з теми «Хмарні технології в освіті».

У своєму виступі завідувач лабораторії ТОКІППО, методист Жанетта Ханзель наголосила, що хмарні технології є важливим засобом розбудови інноваційної школи.

Директор Олександра Войчишин поділилася досвідом використання новаторських підходів щодо організації інноваційної діяльності навчального закладу, розповіла про широкі можливості використання хмарних технологій у навчально-виховному процесі, про використання інформаційно-комунікаційних технологій для  налагодження міжнародної співпраці та про сучасний освітній дизайн.

        Співдоповідачами директора були: Зоряна Копичинська – заступник з навчально-методичної роботи, яка поділилася досвідом роботи зі створення віртуального методичного кабінету, Василь Дяків – заступник з навчально-виховної роботи, особливу увагу приділив використанню хмарних сервісів у роботі педагога як необхідної умови успіху.

         Інноваційну діяльність гімназії у рамках міжнародної програми еTwinning  представила голова творчої групи з питань впровадження ІКТ у навчально-виховний процес, учитель інформатики і математики та класний керівник 4(8)-А класу Наталія Грушко. Також аудиторії були продемонстровані найцікавіші роботи учнів-ітвіннерів – презентації, фільми, фото-звіти та відеопривітання.
         Після майстер-класу присутні директори гімназій та ліцеїв подякували директору та педагогам Заліщицької гімназії за представлений успішний досвід з питань використання хмарних технологій у викладанні та навчанні, та обговорили можливість проведення таких майстер-класів та тренінгів для представників навчальних закладів області протягом року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #вчителі #"Хмарні технології"
ТОП новини
"На вихідних страшна гроза заллє ці області, потоки води литимуть дві доби": синоптики попередили про зміну погоди
Зрадник та екс-регіонал з Тернополя Царьов нагадав росіянам, що тепер вони не можуть виїхати з місця проживання без дозволу
"Люті заморозки накриють цю область на вихідні, страшна гроза заллє цілий регіон": синоптики про небезпечну погоду
"Сказати, що в шоці, це нічого не сказати",- військовий з Тернополя про якість української зимової форми
Оголошення
live comments feed...