• Головна
  • «Бучачагрохлбіпром» та ФГ «Гадз» інвестуватимуть у медичну галузь Тернопілля
14:32, 17 жовтня 2015 р.

«Бучачагрохлбіпром» та ФГ «Гадз» інвестуватимуть у медичну галузь Тернопілля

Цього тижня Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз зустрівся з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою. Під час цієї зустрічі було розглянуто перспективи можливих інвестицій в медичну галузь Тернопілля і ТДМУ з боку одного з найбільших сільгоспвиробників нашої області.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

В обговоренні подальшої співпраці ТДМУ з відомим аграрієм Тернопілля також взяли участь проектор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай і проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан.

Петро Гадз також пообіцяв допомогти в оновленні фруктового саду навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського. Він гарантував і надання агрономічного супроводу щодо догляду за саджанцями.

Нагадаємо, що Петро Гадз отримав звання Герой України за визначні особисті заслуги перед державою у розвитку сільськогосподарського виробництва, впровадження прогресивних технологій та сучасних форм господарювання, багаторічну самовіддану працю. Він також був відзначений ювілейною медаллю «20 років незалежності України» за вагомі особисті заслуги у державотворчій, соціально-економічній, культурно-освітній діяльності. Петро Івановичу присвоєно звання «заслуженого працівника сільського господарства України».

Варто зазначити, що фермерське господарство господарство «Гадз» досить активно розвивається. В його в планах не тільки розширення садів, а й будівництво фруктосховища, в якому будуть не тільки зберігати, а й сортувати та фасувати продукцію. Це сільськогосподарське підприємство упродовж останніх трьох років на 600 гектарах заклало сади таких фруктових дерев, як яблуні, груші та сливи. Після сходження молодого саду Петро Гадз планує збирати від 40 до 50 тисяч тонн фруктів, які експортуватиме за кордон. Українська продукція користується попитом завдяки своїй екологічності. Окрім того, Петро Гадз активно підтримує розвиток кооперації на селі, чим сприяє самозайнятості населення.

«Бучачагрохлбіпром» та ФГ «Гадз» інвестуватимуть у медичну галузь Тернопілля, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Бучачагрохлбіпром» #Петро Гадз
Останні новини
Оголошення
live comments feed...