Послуги професійного юриста для бізнесу та громадян

На жаль, оголошення застаріло
- Послуги юридичного супроводу бізнесу для клієнтів з різних країн, консалтингові послуги для фірм, абонентський супровід компаній в процесі ведення бізнесу.
Послуги по стягненню боргів, стягнення дебіторської заборгованості з підприємств, врегулювання проблемної заборгованості, і розшук боржників і їх активів.

Послуги з інтелектуальної власності, захист об'єктів інтелектуальної власності, супровід ліцензійних договорів, реєстрація торгових марок і знаків.

- Послуги реєстрації фірм, реєстрація компаній, підприємців, громадських організацій, фондів, представництв іноземних компаній, реєстрація компаній з іноземними засновниками; послуги ліквідації фірм і підприємців, закриття філій, компаній в загальному і прискореному порядку, ліквідація компаній шляхом переоформлення корпоративних прав через зміну власника; перереєстрація бізнесу, зміна видів діяльності, зміна керівника та юридичної адреси компаній, зміна засновників, господарські, корпоративні, митні, адміністративні та податкові спори.

- Послуги з медіації (допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту).

- Послуги з складання позовних заяв (в господарських, адміністративних, цивільних справах).

Підготовка апеляційних скарг, складання касаційних скарг.

- Договірне право ( складання проектів цивільних та господарських договорів, юридичний аналіз договорів та інших правочинів, юридичний супровід виконання договорів та інших правочинів, юридичний супровід внесення змін до договорів, юридичний супровід розірвання або припинення договорів, надання консультацій з питань визначення способів забезпечення виконання зобов’язань за договорами, інші послуги в сфері договірного права).

- Юридичні послуги з нерухомості: юридичний супровід угод з нерухомістю, питання житлового права, виселення в судовому порядку і зняття осіб з реєстрації, розділ нерухомості, визнання права власності, реєстрація права власності, узаконення самобудів, контракти.

Земельне право ( супровід договорів купівлі / оренди / дарування земельної ділянки; юридичне оформлення права на земельну ділянку для юридичної особи; допомога при узгодженні будь-яких змін в правах на об'єкт; інші питання, які виникають при управлінні земельною ділянкою).
Рубрики
Юридичні послуги
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Надам послуги з реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю, приватних підприємств, громадськи...
19:05, 29 листопада
Компанія юристів, яку очолює адвокат Сарафін Віктор Францович, пропонує свої послуги у складних житт...
08:12, 6 грудня
Мы предлагаем решить Ваши проблемы с документами быстро и профессионально! ПАСПОРТ ГРАЖДАНИНА УКРАИ...
12:05, 29 листопада
Паспорт гражданина Украины, код, id карта, загранпаспорт, свидетельство о рождении, другие докумен...
12:07, 29 листопада
Если у Вас сложная ситуация с документами – обращайтесь к нам! Получение по возрасту, обмен, восста...
12:07, 29 листопада