• Головна
  • Тернополяни зустріли тіло загиблого в АТО воїна 128-ї бригади (фото)
09:56, 19 листопада 2015 р.

Тернополяни зустріли тіло загиблого в АТО воїна 128-ї бригади (фото)

Тіло військовослужбовця 128-ї гірсько-піхотної бригади Сергія Чура із Лошніва Теребовлянського району зустрічали сьогодні зранку на в’їзді у Тернопіль.

Герой помер у Харківському військовому шпиталі від важких, отриманих напередодні поранень. Похорон воїна відбудеться сьогодні, 19 листопада, у рідному селі.

Вічна пам’ять!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #тіло загиблого в АТО воїна 128-ї бригади
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення