
Герої не вмирають!
16:35, 11 лютого 2015 р.
Сотні тернополян провели в останню путь бійця АТО Олександра Орляка
Герої не вмирають!
Тернополяни провели в осатаню путь 24-річного бійця Олександра Орляка.
Він служив у 128-й гірсько-піхотній бригаді. Військовий загинув у зоні АТО, в районі Дебальцевого внаслідок поранення осколком гранати. Сьогодні в Архикатедральному Соборі Тернополя відбулася Свята літургія. Попрощатися із Героєм України прийшли сотні людей. З Катедрального собору тернополяни пішою ходою несли тіло Олександра на цвинтар. По центральних вулицях міста процесію зустрічали люди зі свічками.

Сотні тернополян провели в останню путь бійця АТО Олександра Орляка (фото) - фото 1

Сотні тернополян провели в останню путь бійця АТО Олександра Орляка (фото) - фото 2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:40, 26 червня
1
19:23, 17 червня
59
12:28, Сьогодні
22:57, 15 червня
14:47, 17 червня
39