Науковці з Тернополя хочуть впровадити нову супутникову систему

Вчені  з Тернополя придумали  спеціальну систему, яка керуватиме 5-метровою антенною станцією для прийому інформації від супутників, пише Укрінформ.

За словами кандидата технічних наук, завідуючого кафедри приладів та контрольно-вимірювальних систем Тернопільського національного технічного університету Михайла Паламаря, старе обладнання, яке було створено ще за часів СРСР, потрібно замінити на нове . Цей проект виконано у рамках певноїї програми космічної діяльності України до 2022 року. Нові станції прийматимуть інформацію від європейських супутників за допомогою міжнародних космічних програм.

Відомо, що наразі колектив науковців з Тернопільського національного технічного університету працює над новим замовленням космічного агентства України для того, аби створити системи управління з більш складнішою, а саме 12-метровою антенною станцією.