Жителька обласного центру допомогла невідомим зняти з її електронного гаманця 5 000 гривень.
Незважаючи на числення застереження, мешканці краю не задумуючись, повідомляють конфіденційну інформацію, якою повинні володіти лише власники рахунків.
З заявою до працівників Тернопільського відділу поліції звернулась місцева мешканка. Жінка розповіла, вже провірену схему за якою діють всі аферисти: лунає дзвінок, невідомий чоловік представляється працівником банку. Спочатку аферист входить в довіру намагається дізнатися якомога більше інформації. Так він дізнається необхідні дані про картковий рахунок, а через деякий час здійснює трансакції щодо зняття готівки.
Жінка вже пізно зрозуміла, що потрапила на гачок аферистів, мобільні злодії встигли зняти увесь залишок з картки. Жертва злодіяння звернулась за допомогою до поліцейських.
За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.
ПРАВООХОРОНЦІ НАГОЛОШУЮТЬ :
• не довіряйте невідомим , які телефонують на засоби зв’язку;
• пам’ятайте працівники фінустанов не намагаються дізнатися ваші персональні дані, оскільки дана інформація – конфіденційна;
• якщо пролунав дзвінок та вас просять уточнити ті чи інші дані: не розгублюйтесь, задайте декілька конкретних питань. Як правило, вся інформація , якою не володіють аферисти вони говорять, таким чином, аби краяни не почули.
Якщо ж ви повідомили ваші персональні дані і втратили кошти, ми вас вітаємо - ви стали черговою жертвою аферистів. Телефонуйте на лінію «102».