Мотоциклісти, які подолають 2700 км, зробили зупинку в Тернополі

Байкери з усієї України долучаться до мотопробігу, який стартував в Ужгороді, щоб показати єдність українців. Сьогодні зупинка учасників відбулася в Тернополі.

"Майже у кожній області до нас долучаються мотоциклісти, але це дорого фінансово, тому є люди, які їдуть весь маршрут, а дехто проїжджає лише свою область", - пояснив байкер Микола.

Минулого року акція відбулася вперше.

"Учасники переважно чоловіки, яких підтримують їхні жінки. Дітей не беремо,- розповідає учасник пробігу Руслан Бучаков. – Їдемо тиждень, незважаючи на дощ та інші труднощі".

Колону супроводжує поліція. Далі байкерів чекає шлях до Вінниці. Заплановано відвідати 19 міст України, аби доправити на чонгарський блокпост кримськотатарський прапор з назвами всіх байкерських клубів України.

Символічно акція завершиться на острові Хортиця.