Батьки одного з членів екіпажу, Ігоря Матькова, розповіли, що дізналися про авіакатастрофу українського літака в Тегерані після дзвінка доньки та зі ЗМІ.
Як інформує "RZ", Ігор Матьков був одним із 11 українців, які перебували на борту літака. Він був бортпровідником і вже багато років працював у МАУ.
"Подзвонила донька зі Штатів о 6:15. Сказала, що в Америці повідомили – розбився літак МАУ. Вона питає: куди полетів Ігор? Ми сказали – в Тегеран, ранковим рейсом мав прилетіти. І потім на відео знайшли падіння літака", – розповів журналістам батько загиблого Валерій Матьков.
Мати загиблого розповіла журналістам, що Ігор закінчив факультет іноземних мов, а перед тим навчався в Кіровоградському льотному училищі. За її словами, син пропрацював у МАУ 10 років. Йому 34 роки.
"У нього не було сім’ї, ми з батьком – його сім’я. Ми вчора з ним ввечері попрощалися. Нам ще рукою помахав. Рейс туди був вечірній, а вранці назад. Каже – я, мамо, вранці буду", – згадує мати загиблого.