Тернопіль: ранок біля «Березолю» розпочався з сотні людей, десятка машин і величезної кількості кліток (фото)

Ранок 26 січня на масиві Дружба. 

 

 

 

 

 

 

. На «п’ятачку» по вулиці Миру сільськогосподарська ярмарка з продажу продуктів харчування.  А одразу ж неподалік палацу культури «Березіль» сотні людей, десятки машин і величезна кількість кліток з тваринами і свійськими птицями.

Гігінтські кролі, кури-велетні, що досягають 80-90 см у висоту і 20-30 кг ваги, гуси завдовжки 1 м, не бояться страшних морозів і не ховаються в утеплених клітках, як їхні «звичайні», набагато менші за розмірами, родичі. Так само як вони не метушаться, швидко не бігають, а поважно стоять біля власних кліток навіть не реагуючи на спалахи фотоапаратів. Ростуть такі птиці дуже швидко, але й комбікорму потребують у 5-6 разів більше ніж звичайні кури і гуси.

Окрім свійських птиць, на виставці дуже багато різних порід голубів. Окрім вже звичних «дворових» сірих і білих, вирізняються кучеряві, пухнасті, пухові голуби. Красені привертають увагу своєю незвичністю, до прикладу, «Індюкоподібну» породу голубів сприймали як дитинчат індиків, адже птахи мають своєрідний клюв і видовжені шиї,тож така назва породи дана неспроста.

Виблискують красою свого пір’я фазани. Їх купують для краси та у домашні зоопарки. Продавці розповідають, що їсти можна тільки яйця фазанів, які є дуже калорійні, а шкарлупа надзвичайно міцна, тому їх часто беруть з собою у подорожі мандрівники і туристи.

Під замовлення з продавцями можна домовитись про купівлю кольорових павичів, яких на виставку не привезли, щоб птахи не обморозились.

Для мисливців  продаються найкращі помічники – щенята англійської породи «Грейхаунд».  Ті ж, хто  обирає полювання не на «крупного звіра» можуть придбати собі маленьких «Такс» і щенят породи «Кокер -Спаніель».

Багатолюдна виставка зібрала чимало покупців та всіх бажаючих подивитись на цікавих звірят. Через численні автівки продавців і усіх відвідувачів заходу біля зупинки маршрутного таксі  «Березіль» утворюються затори. Щасливі власники щойно придбаних тварин поспішають якнайшвидше потрапити додому, аби поповнити власне господарство чи колекцію новим «трофеєм».