Сьогодні, 10 березня в Києві попрощалися з легендарним захисником "Да Вінчі" командиром спецпідрозділу "Вовки Да Вінчі" Дмитром Коцюбайлом з позивним "Да Вінчі". Він загинув 7 березня на Бахмутському напрямку. Йому було 27 років. Про це повідомляє Суспільне.
Воїн був першим добровольцем кому присвоїли звання Герой України при житті .
Віддати шану "Да Вінчі" прийшов президент Володимир Зеленський та прем'єрка Фінляндії Санна Марін, яка зараз перебуває з візитом у Києві. Вони поклали квіти до труни Дмитра Коцюбайла та висловили співчуття його родині.
"Я мав до нього почуття, як батько. Але видно, що не зовсім я хороший батько. Це важко, брате. В нас було з тобою багацько планів. І багато мрій, які ми реалізовували. Ми не просто помстимося за тебе. Ми обовязково переможемо. Спи спокійно, друже...", — сказав Валерій Залужний.