Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди, пішов на лікарняний. Саме сьогодні, 7 липня, повинен був відбутись розгляд клопотання про його відсторонення від посади. Засідання довелося відкласти.
Про це повідомляє "Суспільне" із посиланням на адвоката Олександр Тананакін.
"На лікарняному Михайло Головко перебуває з сьогоднішнього дня, 7 липня", – сказав Тананакін.
Нагадаємо, в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду вчора, 6 липня, відбулося засідання з розгляду апеляційних скарг прокурора САП щодо запобіжних заходів голові Тернопільської обласної ради та двом заступникам начальника Тернопільської ОВА. Чергове засідання Апеляційного суду в справі Михайла Головка попередньо перенесли на середу, 12 липня.
Олександр Тананакін сказав, що він планує брати участь у цьому засіданні й готується до нього, але все залежить від Михайла Головка.
Нагадаємо, прокурор, зважаючи на тяжкість злочину, наполягає на застосуванні більш суворого запобіжного заходу підозрюваним. А саме, тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 13 мільйонів гривень для голови Тернопільської облради, 10 мільйонів гривень – для першого заступника голови Тернопільської ОВА та 8 мільйонів гривень – іншого заступника.