Дружина відомого співака з Тернопільщини Віктора Павліка, блогерка та бізнесвумен Катерина Реп'яхова, розповіла про фінальне обстеження 2-річного сина Михайла через затримку в нього мовлення.
Майже три місяці Катерина та Віктор ходили до лікарів та проводили різні обстеження разом із сином Михайлом, аби дізнатися у чому причина затримки мовлення.
Фінішним аналізом стала електроенцефалограма (ЕЕГ) уві сні, яка допомогла визначити наявність патологій.
Катерина у коротких відео йв Instagram розповіла, що після обстеження лікарі потішили їх з чоловіком гарними новинами. Як поділилася блогерка, вдалося знайти проблему і шляхи її подолання вже є.
"Розпочнемо з того, що ЕЕГ хороша. Є моменти, які вказують на те, що в нас є проблема. Але ця проблема не лікується, тобто медикаментозного втручання нам не потрібно. Ми вже звернулися до двох неврологів. Я не буду вдаватися у подробиці, лише щоб не було зайвих обговорювань і вже придумують різні діагнози", - сказала Катерина.