Про смерть чоловіка 1972 року народження на спецлінію поліції повідомили лікарі бригади екстреної медичної допомоги.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Кременецького райвідділу поліції.У ході перевірки стало відомо, що чоловік за кілька годин до смерті потрапив у дорожньо-транспортну пригоду.
Загиблий перебував в салоні авто Daewoo Nexia, яким керував його син. Рухаючись польовою дорогою, родич не впорався з керуванням і транспорт перекинувся. Ні поліцію, ні швидку вони не викликали.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники поліції встановили місцеперебування кермувальника. Його правоохоронці затримали за підзрою у тому, що керував автівкою у стані алкогольного сп'яніння.
За двома фактами слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту відкрили провадження відповідно до статті 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Триває слідство.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352