У Тернополі водій напідпитку допустив самовільне кочення вантажівки, а після ДТП втік з місця інциденту (ФОТО)

Водій вантажного автомобіля Mercedes допустив самовільний рух транспорту, внаслідок чого відбулося зіткнення з припаркованим автомобілем Citroеn. Після аварії порушник залишив місце події.

ДТП сталася на вулиці Василя Ярмуша.

Патрульні оперативно розшукали вантажівку та зупинили на вулиці Микулинецькій. Спілкуючись з керманичем патрульні виявили у нього ознаки алкогольного спʼяніння. 

Результат огляду за допомогою приладу Drager — 0,73 проміле. Крім того, інспектори зʼясували, що чоловік вже неодноразово притягувався до відповідальності за керування напідпитку та є позбавлений права керування транспортними засобами на років. Проте громадянин і надалі свідомо ігнорує закон.

Тож інспектори відсторонили порушника від керування та склали на нього адміністративні матеріали: за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП; за ст. 122-4 КУпАП (Залишення місця ДТП) КУпАП; за ч. 5 ст. 126 (Повторне керування автомобілем особою, позбавленою права керування) КУпАП; за ч. 2 ст. 130 (Повторне керування автомобілем в стані сп’яніння протягом року) КУпАП. Рішення у справі прийматиме суд.