У Тернополі вщент п’яний водій в’їхав у маршрутку, а під час втечі зіткнувся із ще одним автомобілем (ВІДЕО)

Подвійну аварію влаштував п’яний водій у Тернополі.

Спочатку патрульні отримали повідомлення про ДТП без травмованих на вулиці Євгена Коновальця: водій автомобіля Opel Vivaro зіткнувся з маршруткою, після чого залишив місце пригоди.

Згодом на вулиці Іллі Репіна водій цієї ж автівки зіткнувся з автомобілем Mitsubishi і залишив місце події.

Отримавши необхідну інформацію про транспортний засіб порушника, патрульні розпочали пошуки та невдовзі виявили автівку. Під час спілкування з водієм, інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.

Чоловік погодився пройти відповідний огляд на місці за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,45 проміле.

Щоб уникнути відповідальності, чоловік запропонував патрульним неправомірну вигоду у розмірі 400 євро. Тож для з’ясування всіх обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група.

А на порушника патрульні склали: за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП — 2 протоколи; за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП — 2 протоколи; за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП — 1 протокол.

 Крім адміністративної відповідальності, громадянину передбачена ще й кримінальна — за пропозицію неправомірної вигоди.