Нещодавно 0352 розповідало історію другокласника з Тернополя, який передав військовим 200 гривень, отриманих від «зубної феї». Хлопчик написав коротку, але надзвичайно зворушливу записку: «На дрон. За тата!».
У відповідь військовослужбовці з передової записали відео зі словами вдячності та пообіцяли: «Дякуємо Олексію Левківу за переданий FPV дрон. Ми обов’язково помстимося за твого тата. Перемога буде за нами!».
Маленький вчинок, який несе в собі велику любов і нескінченну силу українського серця. Дякуємо тобі друже!
Довідка
Михайло Левків — військовослужбовець 105-ї окремої бригади територіальної оборони, загинув 12 грудня 2022 року на Харківщині внаслідок осколкового поранення під час танкового обстрілу.
Його син Олексій нещодавно взяв участь у заході для дітей загиблих воїнів, організованому ГО «Рух за справедливу Україну» за сприяння відділення ЦВС.
Саме там він передав свої заощадження зі словами: «Тримайте, докладете і купите дрон!».