Тернопільська загальноосвітня школа №19 оголосила день жалоби. Трагедія, що сталася внаслідок російського ракетного обстрілу, назавжди змінила життя шкільної спільноти. Удар забрав життя Юрія Байка — сина вчительки закладу Руслани Яремівни.
Юрій був турботливим сином, люблячим чоловіком та батьком двох маленьких донечок, які тепер залишилися без батька. На офіційній сторінці школи опублікували щирі слова підтримки:
Біль цієї родини відгукується в серцях усієї шкільної спільноти, усіх тернополян та українців, які щодня стикаються з наслідками війни. Але сьогодні ця родина потребує не лише слів підтримки, а й реальної допомоги.
Юрія Байка згадують як добру, щиру людину, яка завжди була готова допомогти іншим і жила заради своєї родини. Вічна пам’ять йому. Бажаємо родині сил і мужності пережити цей непоправний біль.
Родина Юрія створила спеціальну банківську картку для збору коштів. Реквізити та посилання на картку для допомоги.
Також кошти можна перерахувати на картку дружини загиблого Ірини: 5168745151360648.
Кожен внесок — це частинка підтримки для двох дівчаток, які втратили батька, дружини, яка залишилася без чоловіка, і матері, яка втратила сина.