Позбавлену права керування на 10 років знову зупинили за кермом з ознаками сп’яніння.
На вулиці Соломії Крушельницької патрульні зупинили автомобіль Hyundai. Під час спілкування з кермувальницею інспектори виявили у неї ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду в медичному закладі вона відмовилась.
Протягом року жінка вже неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за керування у стані сп’яніння та є позбавленою права керування на 10 років.
Крім того, вона не виконувала рішення суду щодо позбавлення права керування, а за це передбачена кримінальна відповідальність.
Тож на порушницю склали адміністративні матеріали: ч. 5 ст. 126 (Повторне керування особою, позбавленою права керування) КУпАП; ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння особою, яка двічі протягом року притягалася до відповідальності) КУпАП.
За невиконання рішення суду патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.