У лісах Тернопільська область розпочався щедрий грибний сезон. Після теплих дощів та сприятливої погоди мешканці масово вирушили на “тихе полювання” і вже діляться першими врожаями у соцмережах.
Особливо активно грибники відзначають дубові та змішані ліси, де зараз можна знайти білі гриби та інші лісові делікатеси. Люди пишуть, що іноді повертаються з лісу не з однією, а з кількома “ходками” до авто — настільки багатий урожай.
Так, у місцевих онлайн-групах з’являються емоційні дописи. Один із користувачів ділиться, що 17 червня у молодому дубняку гриби буквально не відпускали додому - довелося кілька разів повертатися до машини з повними кошиками. Інші грибники зокрема з Теребовлянщини також публікують фото своїх знахідок, демонструючи повні кошики білих грибів та підберезників.