В центрі Тернополя була небезпека для водіїв і пішоходів: в мерії повідомили деталі (ФОТО)

Частково призупиняти рух автомобілів довелося на вул. Шашкевича, а пішоходів просили перейти на інший бік.

Зумовлено це тим, що проводять роботи з видалення аварійних каштанів. Для виконання робіт залучено автовишку.

Два каштани є сухостійними та підлягають видаленню відповідно до висновків комісійного обстеження, запевнили в мерії.

"Роботи виконують згідно з чинними нормами та з дотриманням усіх вимог безпеки. Просимо тернополян врахувати можливі тимчасові незручності, дотримуватися правил безпеки та оминати місце проведення робіт", – йдеться в повідомленні.