Ситуація довкола відео з випускного вечора в Копичинцях викликала жваве обговорення в соціальних мережах після того, як у фіналі пісні MONATIK "Батькам" пролунали фрази російською мовою. Батьки випускників пояснили, що обрали композицію через її зміст, присвячений батькам, і не знали про наявність російськомовного фрагмента в оригінальному записі.
У своєму Facebook-зверненні, вони наголосили, що жодного наміру популяризувати російську мову чи контент не було, а сам виступ був присвячений батькам випускників, серед яких є й військовослужбовці, які нині захищають Україну.
За словами батьків, через технічний збій не вдалося одразу вимкнути аудіозапис після завершення танцю.