У Тернополі обрали нову директорку школи №20

У Тернополі визначили переможницю конкурсу на посаду директора Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра.

Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія під час засідання, яке відбулося 23 червня 2026 року в приміщенні управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Єдиною учасницею відбору стала Лариса Волинець, яка успішно пройшла всі етапи конкурсу. Вона презентувала перспективний план розвитку навчального закладу, виконала тестові завдання з освітнього законодавства та вирішила ситуаційні завдання.

За підсумками оцінювання вона набрала 68 балів, що становить близько 80% від максимально можливого результату. Після обговорення члени комісії одноголосно підтримали її кандидатуру.

У результаті Ларису Волинець визнано переможницею конкурсу та рекомендовано до призначення на посаду директорки школи №20 за контрактом.