У Тернополі скейтпарк став небезпечним: містян просять не користуватися конструкціями (ФОТО)

Тернополян та гостей міста закликають тимчасово утриматися від занять у скейтпарку, розташованому в парку "Сопільче". Причина - аварійний стан спортивних конструкцій, які можуть становити загрозу для відвідувачів.

Про це повідомили у Тернопільському міському центрі фізичного здоров'я населення.

У закладі зазначають, що окремі елементи скейтпарку потребують ремонту, а їх використання може призвести до травмування спортсменів та любителів активного відпочинку.

З метою запобігання нещасним випадкам мешканців просять не користуватися спортивними конструкціями до моменту усунення несправностей та проведення необхідних ремонтних робіт.

Коли саме скейтпарк відновить роботу в повному обсязі, наразі не повідомляють.