Сьогодні, 26 червня, Україна провела черговий обмін і повернула додому 160 військовослужбовців, які перебували в російському полоні ще з 2022 року.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Серед звільнених - бійці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної спеціальної служби транспорту та прикордонники. Вони брали участь у боях на найгарячіших напрямках, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донеччині, Луганщині, Харківщині, Запоріжжі, Київщині, Чернігівщині та Сумщині.
Усі звільнені військові перебували в полоні понад два роки.