Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу "Алігатор" Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2026.
Про це сповістила пресслужба Тернопільської міської ради.
Змагання проходили у місті Варегем (Бельгія). Софія Дацюк виборола перше місце у категорії Masters (W40 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.
"Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!",- ідеться у повідомленні.