На Тернопільщині найближчими днями пануватиме справжня літня спека.
За прогнозом обласного центру з гідрометеорології, з 4 по 6 серпня в області утримається малохмарна та переважно суха погода.
У понеділок, 4 серпня, істотних опадів не прогнозують. Температура повітря вночі становитиме 17-22°, а вдень підніметься до 32-37° тепла. У Тернополі очікується 19-21° вночі та 34-36° вдень.
У вівторок, 5 серпня, стане ще спекотніше. Вночі синоптики прогнозують 19-24°, а вдень повітря прогріється до 33-38°.
Схожа погода збережеться і 6 серпня. Протягом дня буде спекотно - до +38°, однак у другій половині дня місцями можливі короткочасні дощі та грози.
Медики закликають жителів області уникати тривалого перебування під прямими сонячними променями у найспекотніші години, пити більше води та за можливості залишатися у прохолодних приміщеннях.