Держава виділила фірмі близько 7 мільйонів гривень. Проте підприємство не виконувало цих обов’язків і не мало необхідних умов для роботи. Кошти досить заплутаними шляхами були виведені з легального обігу.
Як інформує заступник начальника УПМ – начальник штабу УПМ ДПА в Тернопільській області канал ІНТБ (http://intb.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2101:------lr---&catid=61:criminal )підприємство фактично діяльністю не займалося, потужностей відповідних чи відповідних ресурсів не мало. І кошти досить заплутаними шляхами були виведені з легального обігу – і легалізовані в подальшому. Доведено незаконно здійснених операцій наа суму близько 200 тисяч гривень. Всього відпрацьовується сума близько 7 мільйонів гривень.
Викликала підозру в працівників податкової міліції і перемога підприємства у тендері. Для участі в таких торгах фірма повинна подати необхідні дані про себе не пізніше, ніж за 30 днів до конкурсу, а переможцю видали ліцензію на діяльність лише за 2 тижні до тендеру. Свідоцтво платника податків підприємство мало майже через місяць після виграшу в торгах. Отримавши державні 7 мільйонів, службовці фірми уклали фіктивний договір із київським товариством. Згідно з угодою, столичне підприємство мало надати тернопільському в оренду приміщення, обробляти, розвантажувати та завантажувати відходи. На це бізнесмени із заходу перерахували київським колегам близько двохсот тисяч гривень із виділених державою. Це важкий злочин, що передбачає покарання 15 років ув’язнення.