Тернополяни, не забудьте перевести годинник!

Нагадуємо - 30 жовтня о 4.00 за київським часом в Україні відміняється дія "літнього часу". Тернополянам не варто пильнувати аж до раннього ранку - зазвичай завбачливі переводять годинник ще ввечері, а дехто тішить себе зранку  усвідомленням поверненого боргу - цілої години вихідного недільного дня.

Зрештою, для того, щоб бути в ногу з часом головне - до понеділка перевести стрілки годинника на одну годину назад, бо, якщо з понеділка на годину раніше почати робочий тиждень, колеги нас не зрозуміють.

Бо перехід на "зимовий час" в останню неділю жовтня - це не примха, він здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

Вперше "літній" і "зимовий" порядок обчислення часу був запроваджений в Англії в 1908 році для економії і раціональнішого розподілу електроенергії впродовж доби, а в СРСР перехід на зимовий час і назад регулярно здійснювався з 1981 року. Цієї осені депутати потішили нас совїм неглибоким розумінням проблеми і рядом суперечливих рішень, але врешті здогадалися - перш ніж відміняти регулярне переведення годинників, варто повернути людям "позичену" весною годину.

В той же час лікарі стверджують, що адаптація до зміни внутрішнього годинника ( у будь-яку сторону), навіть для цілком здорової людини не минає безсимптомно. Що вже казати про малюків, пенсіонерів та тих, хто має хронічні недуги...

Ціла година  - чим наповните її особисто ви?  Солодкий сон? Завершення давно розпочатої справи? Зустріч з друзями? Прогулянка? Обійми кохання? Візит до батьків? Молитва? Пісня? Щира розмова?

Ваш варіант?