В Тернополі готові до відкриття бульвару Дмитра Вишневецького

Офіційно відкрити бульвар Дмитра Вишневецького планують 25 серпня, о 18:00 годині. Про це повідомляють у прес-службі ЖКГ.

Напередодні там були облаштовані пішохідні доріжки, зовнішнє освітлення, встановлений двохсекційний дитячий майданчик, а днями працівники встановили красиві ковані лавки та урни для сміття.

Окрім цього, комунальники червоною бруківкою вимостили напис “Бульвар Дмитра Вишневецького 2015″. Справжньою окрасою бульвару стане водограй, прикрашений металевими квітами.

-          Там облаштували пішохідну зону, лавочки для відпочинку, фонтан новий  та вуличне освітлення. Окрім цього був влаштований двохсекційний дитячий майданчик і пішохідні зони з виходом на Симоненка і на Володимира Великого. Даний бульвар буде окрасою даного мікрорайону і буде вміщати багато дітей, для того, щоб вони там проводили свій вільний час, - розповіла  начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду ЖКГ Ганна Муца.